Bony Podarunkowe - Centrum Rehabilitacji i Zdrowego Odżywiania GAJA

Idź do spisu treści

Menu główne:

Bony Podarunkowe

 

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się Bony Podarunkowe. Stanowią one znakomity prezent, nie tylko dla rodziny czy przyjaciół, ale także dla pracowników czy partnerów biznesowych.

Z okazji różnych świąt, wydażeń, jubileuszy, imienin, urodzin itp. można u nas nabyć różnego rodzaju karty podarunkowe (bony lub vouchery) w atrakcyjnych cenach. W każdej chwili można do nas zadzwonić i zamówić Bon na specjalną okazję z wybranymi zabiegami lub kwotą do wykorzystania na zabiegi rehabilitacyjne lub relaksacyjne.

Zasady zakupu i wykorzystania bonów, voucherów i kart podarunkowych:

1. Bony, vouchery i karty podarunkowe opłacane są z góry bezpośrednio w rejestracji.
2. Zabiegi w ramach bonów są wybierane przez kupującego. Istnieje możliwość zamiany na inne zabiegi w tej samej kwocie, wówczas gdy obdarowany ma takie życzenie.
3. Bony nie podlegają wymianie na gotówkę. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzytane bony (zabiegi).
4. Każdy bon ma wpisany rodzaj zabiegu lub kwotę oraz datę ważności. W przypadku, gdy obdarowany nie skorzysta z zabiegu w wyznaczonym terminie bon traci ważność.
5. W sytuacji, gdy obdarowany zapisze się na zabieg i nie przyjdzie na wizytę, wizyta przepada.
6. Termin zabiegu można przełożyć zgłaszając swoją nieobecność minimum 1 dzień przed umówionym spotkaniem.
7. W przypadku, gdy stan zdrowia obdarowanego uniemożliwi wykonanie zabiegu, w porozumieniu z pacjentem zabieg zostaje zamieniony na inny. W przypadku, gdy występują przeciwwskazania (bezwzględne, względne) i nie ma możliwości wykonania bezpiecznie terapii - zabieg przepada (np. ciąża zagrożona, czynna choroba onkologiczna, choroby infekcyjne - grypa, angina czy zwykłe przeziębienie).
8. Zabiegi wykupione w ramach stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz zakładów pracy podlegają takim samym zasadom jak zabiegi w ramach bonów podarunkowych.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, jaki zabieg pasowałby na prezent, wówczas najbardziej bezpieczną opcją jest zakupienie Bonu na kwotę. Wówczas obdarowany będzie miał możliwość wybrania sobie czy wykorzyta voucher na rehabilitację, konsultację dietetyczną czy zabiegi relaksacyjne.

Serdecznie zapraszamy


 
 
 
 
 
 
page rank Aktualny PageRank strony rehabis.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego