Bony Podarunkowe - Centrum Rehabilitacji i Zdrowego Odżywiania GAJA

Centrum Rehabilitacji
i Zdrowego Odżywiania
"GAJA"
Rozpoznanie
Badanie fizjoterapeutyczne
Terapia/ rehabilitacja
Zajmujemy się tym, co ważne...
ale najważniejsza jest...
Profilaktyka!
Menu
Centrum Rehabilitacji i Zdrowego Odżywiania "GAJA"
Menu
Przejdź do treści

Bony Podarunkowe

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się Bony Podarunkowe. Stanowią one znakomity prezent, nie tylko dla rodziny czy przyjaciół, ale także dla pracowników czy partnerów biznesowych.

Z okazji różnych świąt, wydażeń, jubileuszy, imienin, urodzin itp. można u nas nabyć różnego rodzaju karty podarunkowe (bony lub vouchery) w atrakcyjnych cenach. W każdej chwili można do nas zadzwonić i zamówić Bon na specjalną okazję z wybranymi zabiegami lub kwotą do wykorzystania na zabiegi rehabilitacyjne lub relaksacyjne.

Zasady zakupu i wykorzystania bonów, voucherów i kart podarunkowych:

1. Bony, vouchery i karty podarunkowe opłacane są z góry bezpośrednio w rejestracji.
2. Zabiegi w ramach bonów są wybierane przez kupującego. Istnieje możliwość zamiany na inne zabiegi w tej samej kwocie, wówczas gdy obdarowany ma takie życzenie.
3. Bony nie podlegają wymianie na gotówkę. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzytane bony (zabiegi).
4. Każdy bon ma wpisany rodzaj zabiegu lub kwotę oraz datę ważności. W przypadku, gdy obdarowany nie skorzysta z zabiegu w wyznaczonym terminie bon traci ważność.
5. W sytuacji, gdy obdarowany zapisze się na zabieg i nie przyjdzie na wizytę, wizyta przepada.
6. Termin zabiegu można przełożyć zgłaszając swoją nieobecność minimum 1 dzień przed umówionym spotkaniem.
7. W przypadku, gdy stan zdrowia obdarowanego uniemożliwi wykonanie zabiegu, w porozumieniu z pacjentem zabieg zostaje zamieniony na inny. W przypadku, gdy występują przeciwwskazania (bezwzględne, względne) i nie ma możliwości wykonania bezpiecznie terapii - zabieg przepada (np. ciąża zagrożona, czynna choroba onkologiczna, choroby infekcyjne - grypa, angina czy zwykłe przeziębienie).
8. Zabiegi wykupione w ramach stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych oraz zakładów pracy podlegają takim samym zasadom jak zabiegi w ramach bonów podarunkowych.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, jaki zabieg pasowałby na prezent, wówczas najbardziej bezpieczną opcją jest zakupienie Bonu na kwotę. Wówczas obdarowany będzie miał możliwość wybrania sobie czy wykorzyta voucher na rehabilitację, konsultację dietetyczną czy zabiegi relaksacyjne.

Serdecznie zapraszamy
KONTAKT
ul. Wodna 7
58-260 Bielawa

tel. 74 833 21 25
kom. 600 599 647
rehabis@interia.pl
Wróć do spisu treści